Rękawy PE to wyroby z folii polietylenowej, które cechują się dużą wytrzymałością i elastycznością. Są to rękawy w kształcie walców lub rur, które służą do pakowania, zabezpieczania i transportowania różnego rodzaju towarów.

Z czego produkowane są rękawy PE?

Rękawy PE produkowane są z różnych rodzajów folii polietylenowej, w zależności od potrzeb i wymagań klientów. Najczęściej stosowaną folią jest PE o niskiej gęstości, charakteryzująca się dużą giętkością i odpornością na rozciąganie.

Rękawy PE znajdują zastosowanie w wielu branżach i dziedzinach, w tym w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym, elektronicznym oraz logistycznym. Są wykorzystywane do pakowania produktów spożywczych, leków, kosmetyków, chemikaliów, części elektronicznych, narzędzi oraz innych towarów.

Gramatura rękawów PE

Rękawy PE mogą być produkowane w różnych rozmiarach i grubościach, w zależności od potrzeb klienta. Mogą być transparentne lub kolorowe, co ułatwia ich identyfikację i segregację.

W przypadku rękawów PE, poli-plast, producent worków foliowych oferuje także możliwość nadruku na folii. Dzięki temu można umieścić na rękawie informacje o produkcie, firmie lub numerze seryjnym. Nadruk na rękawach PE może być wykonany w technologii fleksograficznej lub sitodrukowej.

Rękawy PE są również stosowane do produkcji worków foliowych typu przemysłowego, jak np. worki typu big bag. W takiej formie rękawy PE są przede wszystkim wykorzystywane w branży budowlanej oraz transportowej.

Wyślij zapytanie
Nazwa firmy:
E-mail:
Treść wiadomości: