Poli Plast to polski producent worków foliowych, którego siedziba znajduje się w Pilchowicach na Śląsku. Firma istnieje na rynku od ponad 30 lat i przez ten czas zdobyła wiele doświadczenia i zaufania klientów. W ofercie Poli Plast znajdują się worki foliowe o różnych wymiarach i grubościach, w tym worki z recyklingu oraz biodegradowalne.

Produkcja worków foliowych

Produkcja worków foliowych to skomplikowany proces, który wymaga dużej precyzji i dbałości o jakość produktów. Poli Plast posiada nowoczesny park maszynowy, który umożliwia produkcję worków foliowych z różnych rodzajów folii, w tym z LDPE, LLDPE, HDPE oraz PCV. Firma stosuje surowce wysokiej jakości, co przekłada się na trwałość i wytrzymałość oferowanych produktów.

Zgodność z normami i ekologia

Poli Plast dba o zgodność swoich produktów z normami jakościowymi, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania worków foliowych. Firma posiada certyfikat ISO 9001, co potwierdza wysoką jakość oferowanych produktów oraz profesjonalne podejście do produkcji i obsługi klientów.

Poli Plast stawia również na ekologię i zrównoważony rozwój. Firma oferuje worki z recyklingu oraz biodegradowalne, które po zużyciu ulegają rozkładowi. Produkcja worków z recyklingu pozwala na ograniczenie ilości odpadów i zanieczyszczenia środowiska. Poli Plast oferuje także możliwość recyklingu zużytych worków, co jest kolejnym krokiem w kierunku ochrony środowiska.

Dostosowanie produkcji worków foliowych do indywidualnych potrzeb klientów

Poli Plast oferuje worki foliowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Firma oferuje worki o różnych wymiarach, grubościach i kolorach, które można dostosować do konkretnych potrzeb. Poli Plast oferuje także możliwość zadruku worków, dzięki czemu klient może umieścić na nich swoje logo lub inne informacje.

Klienci Poli Plast

Poli Plast obsługuje klientów z różnych branż, w tym przemysłu spożywczego, rolnictwa, przemysłu chemicznego oraz innych gałęzi przemysłu. Firma oferuje worki foliowe o różnych wymiarach, w tym worki na śmieci, worki do pakowania produktów spożywczych, worki do transportu i wiele innych.

 

 

Wyślij zapytanie
Nazwa firmy:
E-mail:
Treść wiadomości: